Dobrodošli na naše službene stranice Narodne knjižnice "Šime Vučetić" u Veloj Luci.

Marketing

• Kategorija: Informacije
  • Napisao/la Administrator
  • Hitovi: 1749

Portal nksvvl.hr nudi mogućnost oglašavanja vaših proizvoda i usluga.

Besplatno, u vidu članka, možete oglasiti kulturna događanja: promocije knjiga, književne tribine, izložbe, kazališne predstave, koncerte, performanse, predavanja, radionice i sl.

Uz naplatu možete objaviti sponzorirani članak s reklamom svojih proizvoda i usluga te bannerom, fotografijama, video prezentacijom i sl. Također možete biti sponzor pojedinih rubrika: proza, poezija, putopis, biografija....

Nudimo vam i mogućnost slanja reklamnog E-maila korisnicima u našoj bazi podataka koji su odabrali tu opciju.

Portalima nudimo besplatnu razmjenu bannera.